O nás

Dr.TiborCsoka

MUDr. Tibor Csóka

DrLengyelAdrian

PharmDr. Adrián Lengyel, PhD.

Ako klinický onkológ si myslím, že protinádorová liečba bude účinná vtedy, ak bude pacient aktívne spolupracovať, ak rozhýbe aj svoje podvedomie, ak je sám motivovaný a presvedčený o dôležitosti spolupráce.

V každodennej praxi mi moji pacienti znova a znova dokazujú, že vedia žiť s rakovinou a zdolať sa im ju podarí iba vtedy, ak z nich vyžaruje nespútaná energia, motivácia a viera.

Vnímanie reality a pocity ovplyvňujú imunitný systém a reakcie mozgu. Pacient je aktívnou súčasťou liečebného procesu. Vyliečenie nezáleží dominantne od ošetrujúceho lekára, ale od pacienta. Vedec skúmajúci rakovinu, ošetrujúci onkológ len ukazujú rôzne cesty, ktoré vedú zo slepej uličky a tak sa stávajú súčasťou liečebného procesu.

Základným predpokladom úspešnej, cielenej dlhodobej liečby chronických, degeneratívnych ochorení je holistický (celostný) pohľad na človeka, spoločné rozumné uplatnenie klinických a integrovaných liečebných postupov, ktorá bude šitá na mieru, zľadená a synergická.

O to som sa vždy usiloval vo svojej profesii a to je aj našim hlavným krédom v spoločnosti CarePharma s.r.o. Pevne verím, že naše špeciálne výrobky Vás budú podporovať v duchu celostnej medicíny.

MUDr. Tibor Csóka

Už 11 rokov sa venujem vývoju a tvorbe výživových doplnkov. Zostavujem receptúry pre vlastnú značku ako aj pre iné firmy. Ako farmaceut tvorím celé produktové línie a veľmi rád využívam v produktoch aj liečivú silu byliniek.Fytoterapiu – terapiu bylinkami stále študujem a rastliny využívam aj vo svojom každodennom živote.

Verím tomu, že najlepším prístupom v liečbe človeka sa zdá byť práve holistická, teda celostná medicína. Vníma človeka ako celok – telo aj dušu spolu s jeho okolím a tak pristupuje aj k jeho liečbe. Fungovanie človeka ako celistvej ľudskej bytosti – na všetkých úrovniach ma vždy veľmi zaujímalo a verím, že každý človek lieči sám seba. Ale viem aj to, že je vhodné, niekedy priam nutné, používať aj rôzne pomocné prostriedky, či už sú to výživové doplnky, rastliny alebo lieky.

Už asi 5 rokov sa aktívne venujem aj tvorbe kozmetiky. Pre rôzne firmy vytváram hlavne prírodné kozmetiká – produkty, ktoré rešpektujú človeka v jeho úzkom spojení s okolím.

Celostný pohľad na život a fungovanie človeka je pre mňa dôležitý a preto ho v maximálnej miere vnášam aj do svojej profesionálnej práce. Tieto princípy sú samozrejme prvoradé aj v produktovej rade spoločnosti CarePharma s. r. o.

PharmDr. Adrián Lengyel, PhD.